Prodej svíček, svícnů a různých dekorací od PartyLite. Svíčky s 3 knoty, čajové svíčky, vosky do aromalamp, ručně vyráběny svícny k odběru na prodejně Žďár nad Sázavou nebo zaslání přes českou poštu, zásilkovnu.

Ceny všech výrobků naleznete v katalogu.

Nový katalog jaro 2022

partylite.co6.consulting1x1.info/fileadmin/images/Footer/SP22_Catalogue_CZ.pdf

Novinka na prodejně

GRAPEFRUIT & ROSEMARY
Grapefruit se snítkou aromatického rozmarýnu.
ELDERFLOWER & MINT
Krémové kvítky černého bezu s mátou.

Čajové svíčky

Čajové svíčky mají patentované kalíšky, které jsou z tvrzeného plastu. Svíčky jsou zcela zdravotně nezávadné, nedoutnají. Mají bavlněné knoty. Doba hoření 4-6 hodin. Na výběr z více než 40 různých vůní, kde jsou zastoupeny ovocné vůně, bylinné, květinové, svěží a kořeněné. Ceny naleznete v katalogu.

Svíčka se třemi knoty

Skleněné soudky s třemi knoty mají designový potisk skleničky a dekorační víčko. Doba hoření 25-45 hodin. Knot před začátkem pálení zkrátit. Ceny naleznete v katalogu.

GloLite svíčky

Revoluční svíčky, které zakoupíte pouze u PartyLite. Dostupné ve třech variantách. Ve tvaru válce, ve skleněném soudku nebo maxi čajové svíčce. Nejzářivější svíčka na světě, vytvoří záři po celé své délce. Tím se odlišují od všech ostatních a firma je má patentované. Doba hoření 80-100 hodin. Ceny naleznete v katalogu.

Vosky do aromalampy

Vosk do aromalamp vydrží vonět dlouhou dobu, protože je vysoce parfémovaný. Vosky skvěle nahrazují vonný olej a vodu. Stačí vložit kostičku do aromalampy. Vosky se nesmějí míchat s vodou ! Balení po 9 kostičkách 255 Kč.


Votivky

Vydrží hořet 8-11 hodin, pokud je v místnosti chladněji, tak až 15 hodin. Stejné druhy vůní jako v čajových svíčkách. Svíčka se celá roztaví a proto jí vkládáme do skleničky, průměr max. 6 cm. Pro krásný efekt můžeme vložit do šampusové skleničky. Je nutné z votivky vytáhnout knot. Skleničku používáme opakovaně. Balení po 6 kusech 199 Kč.

Sojové soudečky

Soudečky jsou vyrobeny z keramiky, obsahují náramek, který se dá sundat. Jsou 100 % přírodní, vyrobeny ze sojového vosku a ovoněny esenciálními oleji.

Vonné tyčinky SmartScents

Pokud jste milovníky našich vonných tyčinek a chcete si podobnou vůni bezpečně užívat i uvnitř, naše SmartScents vonné tyčinky jsou tou pravou volbou. Poskytují nepřetržitou vůni 24 hodin denně s přizpůsobitelnou intenzitou po dobu až 30 dnů. Díky naší rozmanité nabídce stojánků a držáků SmartScents si vonné tyčinky můžete doladit ve svém stylu. Pokud milujete tyčinky, vezměte si je s sebou na cesty v držáčku, který můžete použít ve vašem autě nebo dokonce zavěsit v šatníku pro svěží vůni vašeho oblečení. Vždy začněte jednou tyčinkou a chcete-li zvýšit intenzitu vůně, přidejte další. Každá tyčinka je vyrobena tak, aby šla snadno nalámat na pět částí – použitím menších částí můžete snížit intenzitu vůně a tyčinky vám tak vydrží ještě déle.

SmartBlends granulky

SmartBlends jsou vonné granulky bez obsahu tekutin či vosku, se kterými si můžete užít svou oblíbenou vůni. Slouží pro použití ve SmartBlends aromalampách a poskytují okamžitou intenzivní vůni. Je to přírodní způsob boje s nepříjemnými pachy, který využívá sílu přírodních ingrediencí a éterických olejů. Žádná tekutina, rovná se snadný úklid po použití – vyvoněné granulky jednoduše vysypte do koše. Použití v elektrické aromalampě zaručuje intenzivní vůni a především bezpečnost. Granulky jsou dostupné v pěti vůních: Bergamot Geranium, Levandule se santalovým dřevem, Šťastný mazlíček, Zahradní bylinky a Tropický vánek.

Produkty PartyLite můžete zakoupit na prodejně.

Produkty PartyLite můžete zakoupit přes poradce, který s PartyLite spolupracuje – což jsem já nebo se můžete stát poradcem PartyLite a nakupovat si sami.

Nákup přes internet není možný.

Proto mě neváhejte kontaktovat. Velmi ráda vám společnost i její produkty představím. Nabízí se i možnost velmi zajímavé spolupráce.

Napište mi na e-mail svickypartylitezr@seznam.cz nebo volejte 602 789 268 .

IČO: 04747119 Markéta Hlávková